СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Маніфест

Агрікосметика® створює концентровані продукти, багаті на активні інгредієнти, щоб у салоні та вдома їх використовували в потрібних кількостях, уникаючи таким чином відходів. Агрікосметика® - це спосіб мислення, спосіб життя, свідомий вибір. Це приділення турботи, совісті та уваги кожному вибору та дії, а також створення якісних продуктів, які поважають довкілля та людей.

Ми вважаємо, що використання чистих натуральних інгредієнтів у продуктах є запорукою здорового організму та кращої якості життя. У Organic Way ми поважаємо довкілля та допомагаємо зменшити забруднення, спричинені пластиком, використовуючи лише 100% багаторазові скляні та алюмінієві контейнери для всіх типів продукції OW (не відходи, а ресурси!). Що стосується будь-яких інгредієнтів, які неможливо виростити на біодинамічній фермі у Болоньї, ми співпрацюємо з міжнародними мережами закупівель справедливої торгівлі. Чесна торгівля гарантує виробникам справедливу віддачу та гідні умови праці, виключаючи спекулятивне посередництво та підтримку проектів саморозвитку.

Розвиток «зеленої хімії» демонструє, що ви можете отримувати чудові продукти без використання агресивних і токсичних хімічних речовин, використовуючи формули, що покращують структуру волосся та стан шкіри голови. Надзвичайно чисті олії, вершкове масло, рослинні пом'якшувальні речовини, фітобілки, мінерали та солі є запорукою ефективності трихологічних засобів OW. Підсилювачі, отримані природним шляхом, надають вашому волоссю та шкірі стійкий блиск, захист та здоров’я. OW мета: здоровий та позитивний спосіб життя, який ми любимо називати ОРГАНІЧНИМ ШЛЯХОМ ЖИТТЯ.

OW мета: здоровий та позитивний спосіб життя, який ми любимо називати ОРГАНІЧНИМ ШЛЯХОМ ЖИТТЯ.

стати партнером OWAY

Ім'я

Прізвище

E-mail

Контактний номер

Ваше повідомлення