СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Hsystem – коли система фарбування перетворюється в оздоровчу процедуру для фарбування волосся.

ПРОДУКТИ СИНЕРГІЧНОЇ СИСТЕМИ OW ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВОЛОССЯ ТА ТЕХНІЧНИХ СЕРВІСІВ. НЕ ТІЛЬКИ ФАРБУВАННЯ, КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА, ЩО ЗБЕРІГАЄ СТРУКТУРУ ВОЛОССЯ, НАДАЮЧИ ЙОМУ ЗДОРОВИЙ, ЯСКРАВИЙ ВИГЛЯД ТА ЖИВИТЬ ЇХ.

Підготовка волосся перед фарбуванням та догляд після фарбування. Hsystem підтримує Hcolor в підготовці волосся до фарбування. Hsystem живить та відновлює волосся. Передова технологія захищає, наповнює та покращує капілярне волокно волосся до та після професіонального сервісу.

Технічна серія містить: Hypercolor (олія для прискорення часу проявлення фарбника), Hscreen (захисний флюїд для шкіри голови), Hrestore (засіб для відновлення та захисту волосся), шампунь Hbalance (при застосуванні лужних засобів), маска Hbalance (при застосуванні лужних засобів), шампунь Htech (для підготовки волосся до хімічних процедур) та Hmilk no stress (захисне кондиціонуюче молочко для технічних процедур).

Hypercolor

Олія для прискорення часу проявлення фарбника.
Об’єм: 50 мл

Значно скорочує час витримки фарбника, в три рази в порівнянні з традиційним часом витримки (с 30 до 10 хвилин, с 45 до 15 хвилин). Захищає і живить волокно волосся, вдосконалює відтінки завдяки спеціальній формулі на основі олії рисових висівок. Для клієнтів з обмеженим часом та для салонів краси в завантажені дні.

Hscreen

Захисний флюїд для шкіри голови.
Об’єм: 100 мл

Створює захисну плівку між шкірою голови і нанесеним продуктом, знижуючи чутливість шкіри і запобігаючи будь-яким подразненням і почервонінням. Захищає шкіру голови від будь-яких видів салонних послуг (фарбування, знебарвлення, завивка, випрямлення). Захищає чутливі ділянки, невеликі порізи, родимки під час процедури. Легко змивається водою.

Hrestore

Засіб для відновлення та захисту волосся.
Об’єм: 240 мл / ph: 4.0 - 5.0

Концентрат, який відновлює вміст протеїнів і амінокислот у волоссі. Його легка текстура, універсальність застосування підходить для будь-якого типу волосся. Його формула на основі рослинних амінокислот стимулює кератинову структуру волосся (біоімітація), повністю відновлюючи полотно волосся. Це ідеальний засіб для регулювання пористості волосся, який можна використовувати перед будь-якою послугою.

шампунь Hbalance

Шампунь для волосся при застосуванні лужних засобів.
Об’єм: 950 мл / ph: 4.0 - 5.0

Він відновлює природний рівень ph і нейтралізує будь-які лужні залишки після хімічної обробки, надає стійкість кольору і сяйво фарбованому волоссю. Зволожує та живить. У нього чудові регенеративна та антиоксидантна дії.

маска Hbalance

Маска для волосся при застосуванні лужних засобів.
Об’єм: 500 мл / ph: 3.0 - 4.0

Cпеціальна кондиціонуюча дія, що допомагає розплутати волосся, відновлює природний рівень ph, запаює кутикулу. Інтенсивна відновлююча та зволожуюча дія, значно полегшує розчісування. Надає інтенсивний регенеруючий та антиоксидантний ефекти.

шампунь Htech

Шампунь для підготовки волосся до хімічних процедур.
Об’єм: 500 мл / ph: 9.5 - 10.5

Його можна використовувати на волоссі, що складно піддається обробці, навіть перед фарбуванням для досягнення кращого результату. Ідеально готує волосся до технічних процедур. Делікатно видаляє забруднення та залишки засобів для укладання волосся.

Hmilk no stress

Захисне кондиціонуюче молочко для технічних процедур
Об’єм: 500 мл / ph: 3.2 - 4.2

Захищає та покращує стан волосся під час видалення косметичного кольору (зняття кольору) та під час миття волосся в проміжках між технічними процедурами. Підтримує волосся в зволоженому стані. Захищає волокно волосся під час технічної процедури.

стати партнером OWAY

Ім'я

Прізвище

E-mail

Контактний номер

Ваше повідомлення