СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Hcolor - органічний шлях в фарбуванні.

HCOLOR – СИСТЕМА ФАРБУВАННЯ З ДОГЛЯДОМ ЗА ВОЛОССЯМ БЕЗ АМІАКУ З БІОДИНАМІЧНИМИ, ОРГАНІЧНИМИ КОМПОНЕНТАМИ НА ОСНОВІ «ЧЕСНОЇ ТОРГІВЛІ».

Переваги фарбника Hcolor:

Для надання волоссю блиску та зволоження під час технічних процедур ми використовуємо дві олії багаті на поживні речовини з лісів Борнео та Полінезії. Завдяки використанню мікропігментів відтінки виходять яскравими й стійкими. З системою Hcolor ви не обмежені у виборі вашого ідеального кольору: на 100% зафарбовує сивину, освітлює волосся на 4 тони (рівня), і додає зачісці неймовірних переливів.

Система «Фарбування» представлена: фарбниками Hcolor, коректорами Hplus, каталізаторами Htone та Hcatalyst, крем-маслом Hbleach, прямими пігментами Hmelt та технічною серією Hsystem – підготування волосся до фарбування.

HCOLOR – фарбники

Поживна крем-фарба без аміаку.
Об’єм: 100 мл

Містить ексклюзивні фарбуючі мікропігменти, створює насичений, яскравий колір, з багатогранними відтінками. Надзвичайно натуральні стійкі відтінки. 89 віддтінків+1 знебарвлюючий бустер+6 коректорів, які можна змішувати для отримання нескінченної кількості відтінків. Ідеальне зафарбовування сивини. Знебарвлення до 4 рівнів.

Hplus

Бустери / коректори, багаті на пігменти для додавання до фарбувальної суміші. Модні нюанси у фарбуванні.
Об’єм: 50 мл

Підсилюють сяйво освітлених пасом. Створюють неймовірно яскраві відтінки. Виправляють небажані нюанси відтінків. Надають блиску волоссю, завдяки бустерам ви отримаєте глибші та стійкіші відтінки фарби без аміаку. Отримання прогнозованого результату в фарбуванні, що дає можливість максимального стильного самовираження. За межами традиційного уявлення про фарбування волосся незалежно від кольорової бази.

Htone та Hcatalyst

Hcatalyst – поживний рідкий масляний каталізатор для безаміачного фарбування та знебарвлення 20-30-40 vol.

Htone – Поживний рідкий масляний каталізатор для безаміачного відтіночного фарбування і мелірування 9 vol.

Oб’єм: 900 мл

Hbleach

Знебарвлюючий крем-масло без стресу та аміаку.
Об’єм: 500 мл

Захищає та доглядає за волоссям та шкірою голови, залишає волосся м'яким та наповненим. Освітлює до 5 тонів. Ідеальна адгезія з волоссям забезпечує рівномірне освітлення прогресивна дія для кращого контролю освітлення та догляду за волоссям, зберігає пігмент навіть в червоних та мідних тонах. Ідеально підходить для процедури знебарвлення, від м'яких тонів до більш глибокого освітлення, та для зняття косметичного кольору.

Hmelt

Hmelt чисті концентрати кольору
Прямі пігменти для фарбування в натуральні та косметичні кольори.
Об’єм: 50 мл

Hmelt маска
Живильна маска для волосся.
Об’єм: 125 мл

стати партнером OWAY

Ім'я

Прізвище

E-mail

Контактний номер

Ваше повідомлення